Zásady ochrany osobních údajů

Jaké údaje shromažďujeme a za jakým účelem?

V případě webových stránek SkyDropMC.cz shromažďujeme pouze nezbytné údaje, které jsou nezbytné pro chod systému. To jest vaše IP adresa, v případě vyplnění jakéhokoliv dotazníku pak uchováváme veškeré vyplněné údaje (Email, jméno, zprávu apod.).

U ostatních služeb (Teamspeak 3 server, Minecraft server – Viz Pravidla > Služby) je to podobné, pro jejich chod je potřebné tzn. logovat veškerou aktivitu IP adresy, komentáře, zprávy, příkazy…).

S kým sdílíme vaše údaje?

Do údajů mají přístup pouze poskytovatelé našich služeb, do údajů ale nezasahují úmyslně – pouze pokud je to nutné. (Technická závada apod.) Mimo to údaje žádným způsobem nepředáváme třetím stranám.

Jak dlouho uchováváme vaše údaje?

Vaše údaje uchováme na dobru neurčitou, jsou mazány pouze pokud to je nutné (Přesun serveru apod.).

Jaké máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet, nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o Vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytl/a. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o Vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat ze zákonem stanovených důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.  Dále jsou vaše první  připojení kontrolována službami detekující proxy nebo VPN, to jsou http://proxycheck.io/, http://check.getipintel.net/, http://api.vpnblocker.net/.