Oznámení otevření Economy

Již déle, než tři měsíce vyvíjíme nový Survival server, který bude spadat pod projekt SkyDropMC! Server bude zaměřený velmi na ekonomiku a od toho se odvíjí jeho název – Economy. Server se snažíme udělat jinak, než je standardem na československé scéně. Tudíž zde nenaleznete žádné VIP kity, či těžební svět. A je to konečně tady! Spouštíme 18.9.2021 v 19:00!

Některé funkce serveru

Ranky

Na serveru se nachází několik ranků, každý z nich se získává za nějakou aktivitu. Pokud budete mít Shop, schválený admin týmem, dostanete rank Obchodník. Pokud hráč si založí vlastní město, kde bude prodávat pozemky, dostane rank Starosta. Máme ještě jeden speciální rank – Prezident, ale na jeho funkce už musíte přijít sami. Není limit počtu ranků, tudíž hráč může mít všechny ranky, ovšem za nickem v chatu si může zobrazit jen jeden.

Mystery boxy

Na Economy jsme se rozhodli jít na Mystery boxy úplně jinak. Za hlasování či vyhrávání eventů v chatu, dostanete event klíč. Z event klíče můžete dostat Jiné klíče, k jiným truhlám. Ovšem, nejsou to truhly podle tierů, jako na SkyBlocku (Iron, Gold, Diamond), ovšem truhly podle profesí/řemesla. V truhle Horníka se nachází nerostný materiál, který lze získat z těžby, krumpáče a pochodně. V truhle Dřevorubce se nachází se nachází nejrůznější typy dřeva, saplingy, jablka a sekery. Takto bude na serveru několik truhel, postupně budou přidávány v updatech.

Residence

Nelze těžit/stavět v přírodě bez residence. Každý blok se musí platit, tudíž se bojuje o každý blok residence. Ovšem residence do výšky (po ose Y) jsou bloky zdarma. Tudíž každá residence je automaticky vytvořena od Y = 0 do Y = 256. Lze také na serveru vytvářet subzóny, které hráčům lze prodávat/pronajímat jako pozemky. O důvod víc, proč se stát starostou a vydělávat na tom, ne?

Ceny předmětů

Drtivá většina předmětů je naceněna, to znamená, že skoro vše má nějakou cenu. Předměty nebude možná prodávat pod stanovenou cenu a nebude možné zase předměty prodávat za příliš vysokou cenu. Více podrobností se ale dovíte ve hře, až bude server otevřen.

Uložit odkaz do záložek.